aktualnosci o stowarzyszeniu artykuly galeria kontakt
Agencja Interaktywna ivision.pl
artykuly
__________________

Środki do ekologicznej produkcji rolnej (2016-03-03)

Przypominamy, że w rolnictwie ekologicznym stosować można jedynie zakwalifikowane środki do produkcji rolnej.

Podajemy linki do wykazów...

> wiecej...

Liczba producentów w rolnictwie ekologicznym w Polsce. (2016-02-25)

Ze sprawozdań przekazanych Głównemu Inspektorowi Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przez upoważnione jednostki certyfikujące, wynika, że wg. stanu orologi replica italia na dzień 31 grudnia 2007 r., liczba producentów rolnych prowadzących w Polsce produkcję metodami ekologicznymi wynosiła ogółem 11.887.

> wiecej...

Wojciech Ślósarz Nowe rozporządzenie ekologiczne (2016-02-11)

w dniu 28 czerwca 2007 roku unia europejska przyjęła nowe rozporządzenie dotyczące produkcji ekologicznej i znakowania produktów ekologicznych (834/2007).  rynek rolnictwa ekologicznego ciągle się rozwija, popyt na produkty rośnie a nowe rozporządzenie ma stworzyć ramy prawne do podtrzymania tego wzrostu. wszelkie zmiany prawodawstwa w odniesieniu do rolnictwa wprowadzane są w unii europejskiej z dużym wyprzedzeniem tak więc nowe rozporządzenie  zacznie obowiązywać dopiero od dnia 1 stycznia 2009 roku.

> wiecej...

Jan Pajdzik Rolnictwo ekologiczne w Małopolsce (2016-01-28)

W ostatnich latach w naszym województwie nastąpił bardzo duży przyrost ilości gospodarstw ekologicznych. Pod tym względem nadal przodujemy w kraju. Małopolska jest rejonem o najbogatszych walorach przyrodniczych w kraju. Staje się także terenem coraz większego rozwoju turystyki i agroturystyki. Miasto Kraków znajduje się obecnie w czołówce najczęściej odwiedzanych przez turystów miast świata.

> wiecej...